Konkurss - Konsultācija vienā jautājumā!

     Atbilde Lindai

Vai es nomainīšu darbu un vai būs paaugstinājums šajā darbā.

Darba maiņa ir gaidāma. Bet pārmaiņas nenotiks strauji. Daļēji tādēļ, ka pati neesi tām gatava. Visticamāk ka vēl nesaskati savas iespējas. Ir noteikts mērķis, bet patreizējais diskomforts ko pavada stress traucē saņemties. Šajā darbā paaugstinājums visticamāk nebūs, bet solīt solīs. Ja turpināsi darba gaitas pašreizējā darbā ar laiku sajutīsi ierobežotību. Gribēsies brīvību un izpausmes iespējas. Psiholoģiski Tevi pašreizējais darbs nospiež, īsti neesi savā vietā. Darbu Tu nomainīsi ar laiku un tas būs daudz labāk atalgots. Patreiz ko Tu vari darīt - nospraud domās mērķus un iespējas atnāks. 

Veiksmi Tev Linda!Atbilžu lapa!

Atbildes pārējām dalībniecēm.

Sintijai dzīvokļa jautājumā - izdosies!

Diānai par loterijām - netērē tām naudu, neredzu iespējas. Situācija sarežģīta. Pamēģini šo variantu, vismaz esošā nauda netērēsies. 

Saiva - perspektīvas ar ceļu. Visticamāk, ka darbu ar laiku mainīsi.

Inga - Ienākumi pieaugs, varbūt kāda prēmija. Izaugsme - var palikt sapņu līmenī. Naudas jautājums svārstīgs darbā. 

Sarmīte - tuvākajā laikā iespējas neredzu.

Iveta - vari pamācīties astroloģiju. Patiks. Plašu pielietojumu praksē vēl neredzu, sākums būs šaurā lokā.  


Nedēļas (21.05. - 27.05.) prognožu atbildes:

 • Žanna. Izvērtē kārtīgi situāciju, kura radīsies dāmu kolektīvā un saglabā mieru. Jo strīdi un ķīviņi būs balstīti uz ilūzijām. 
 • Žaneta. Ietekmēt attiecību jautājumu visticamāk nevarēsi. Šis jautājums paliks neatrisināts uz ilgāku laiku. Meklē atbildes, bet nepadodies rutīnai. Tevī ir ļoti lielas šaubas un tajā pat laikā lieli sapņi. 
 • Daina. Tev nopietni jāizvērtē situācija darbā, ar laulību saistītās lietās vai juridiskos jautājumos. Uz ilūzijām balstīta saruna nelielos šķēršļus var pārvērst strupceļā. 
 • Lelde. Ir sagaidāms psiholoģisks spiediens no apkārtējo puses. Neuzgriez muguru, nedzīvo ilūzijās, bet piespied sevi sakārtot šos apstākļus, kas visticamāk pašai rada pārdzīvojumus. Tev izdosies, iespējas Tev ir!
 • Elīna. Apkārtējo spiediena rezultātā priekšplānā izvirzīsies naudas jautājums. Ies runa par lielākām summām. Izdarot pareizo izvēli, nauda ienāks, bet caur darbu vai diezgan lielām pūlēm. Iespējams Tevi pārbaudīs uz izturību un spēju pieņemt pareizus lēmumus. 
 • Maira. Apkārtējais haoss rada aizdomīgumu un neticību. Bet šķēršļi mazinās. Problēmas paliks aiz muguras un iesāktais turpināsies. Saglabājiet sevī harmoniju. Darba vai juridiskos jautājumos iespējama sengaidīta vienošanās. 
 • Danute. Ir ieciklēšanās uz kādu situāciju vai apstākļiem un tie nākamo nedēļu turpinās. Nedēļas otrajā pusē var iesākties jauni notikumi, kas prasīs piespiešanos, tomēr rezultātā var atnest veiksmi. Ja ir kas apstājies, uz to ir jāpaskatās no gaišās puses, ir gaidāmas izmaiņas. 
 • Inga. Kādi nezināmi faktori turpinās traucēt un vari justies zināmā mērā ierobežota, bet pārmaiņas un jauni iesākumi nav aiz kalniem. Konkurenti vai pāri darītāji var dabūt trūkties, ja Tu sasparosies. 
 • Saiva. Nedēļa var paiet cerībās un sapņos. Ja tas rada diskomfortu un stresu - pieņem lēmumu paceļot, kaut vai tuvākā apkārtnē. Var būt, ka lēmuma pieņemšana sagādās grūtības, bet no cerību pasaules jāpāriet uz darbiem.
 • Līvija. Intuīcija un sirdsbalss ierobežo. Mīlestība un rūpes pret apkārtējiem Tevi ieliek zināmā rāmī. Tev šī situācija nepatiks. Ir jāpadomā vai ir vērts savu taisnību pierādīt caur strīdiem. Vari palikt zaudētājos.
 • Diāna. Apkārtējie cenšas psiholoģiski ietekmēt un līdz ar to Tavi darba augļi nāk caur pūlēm. Lēmuma pieņemšanas nedēļa. Ir jūtams, ka Tev apkārt ir ierobežojumu rāmis, un ka tas ir radies jau agrāk. Pareizs lēmums var no tā atbrīvot.

 • Kristīne. Tev būs jāpaļaujas tikai uz sevi. Tev ir vajadzīgā pieredze, lai pieņemtu pareizo lēmumu. Iespējams, ka izvēli vajadzēs izdarīt nedaudz vēlāk, bet lēmuma pieņemšanas brīdī vadies no savas iekšējās gudrības, ne ilūzijām. Strauja notikumu virzība atkarīga no Tava darba un pūlēm.
 • Linda. Ir iespējams konflikts ar draugu. Situācija kārtīgi jāapdomā, jo var rasties šķēršļi. Solis pretī veiksmei Tev tiks dots, bet konflikts var visu sabojāt.
 • Aksana. Nedēļas sākums varētu izvērsties pagrūts. Jāpieņem kāds svarīgs lēmums  tuvāka vai tālāka brauciena sakarā. Gala rezultātā Tu veiksmīgi tiksi ar visu galā. Iespējams arī materiāls ieguvums. 
 • Inta. Grūta nedēļa. Ir iepriekš neizdarīti darbi, nesakārtotas problēmas. Tās šajā nedēļā var dot par sevi ziņu. Galvassāpes sagādās kāda sieviete. Problēmas nāksies risināt, iespējams atklāsies kādi nezināmi faktori. Būs jāpieņem lēmums.
 • Iveta M. Veiksme Tavās rokās. Bet vari to arī izlaist no rokām.  Rīcības plāns būs zināms, bet iespējams centīsies atlikt darbus. Tas var radīt sarežģījumus nedēļas beigās. Ir gaidāms tuvāks vai tālāks brauciens, kur iespējami lieli naudas izdevumi. 
 • Gitana. Tu vari pievērsties savām vēlmēm. Veiksme var iekrist rokās. Nedēļas sākums var prasīt pūles un piespiešanos. Veiksmes gadījumā pieaugs pārliecība. 
 • Inese. Iespējamas ziņas no personas, kas Tev vairāk traucē nekā palīdz un atbalsta. Notikumi var būt diezgan nozīmīgi, vai arī tādi, kuriem vērts pievērst uzmanību. Konflikta gadījumā jāpadomā vai ir vērts iesākto turpināt. Bet ja tiek parakstīti līgumi - tie jāizvērtē. 
 • Ilona. Vari iestigt rutīnā. Gaidīšana uz kaut ko un kaut ko. Nevēlēšanās paraudzīties apkārt un rīkoties. Šajā nedēļā veiksme rokās pati nedosies. Ja nerīkosieties pati, pieaugs diskomforts kā darbā tā arī mājās. 
 • Iveta O. Nedēļa iesāksies veiksmīga. Tas radīs zināmu miera un atpūtas atmosfēru. Tomēr jābūt uzmanīgai, jo apkārtējie var izaicināt uz strīdiem, it sevišķi naudas jautājumos. No strīdiem labāk atturēties, var rasties zaudējumi vēlāk. 


0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .