2. MĒNESS DIENA

Labvēlīga diena.

 Simboli: pārpilnības rags.

   Laba diena. Jūs varat sākt lietas, doties ceļojumā, parakstīt līgumus. Vēlams uzsākt intelektuāla, zinātniska darba jaunu ciklu. Jācenšas apgūt jaunu informāciju, meklēt resursus 1. mēness dienā ieplānotajam. Turpināt iesākto darbu pie ideju realizēšanas. Lielus projektus vēl neuzsākt. Labi slēgt biznesa darījumus, parakstīt līgumus un kontraktus.

Bet neaizmirstiet, ka mēness ir vājš. Ietekmē Jauns Mēness. Griezt matus, veikt nopietnus pirkumus ir agri.

Nav piemērots laulību noslēgšanai un tiesu procesu uzsākšanai.

Šajā dienā  jābūt pazemīgiem. Jūs nevarat būt skops.

Sapņi: parasti neko nenozīmē.

3.MĒNESS DIENA

Grūtību pārvarēšanas diena.

Simboli: leopards, kas gatavojas uzklupt.

Smaga diena.


Nekas nenāk viegli, vajag pie visa pielikt pūles, aizstāvēt savas intereses. Nevarat būt pasīvi un nepārliecināti par sevi. Jābūt ļoti uzmanīgiem, jāizvairās noskaidrot attiecības. Labāk pievērsties darbam, aktīvi darboties ikdienas darbos.

Spēcīgas seksuālās enerģijas diena. Laba diena ķirurģiskajām operācijām. Ieteicams nodarboties ar meditāciju un līdzīgām garīgajām praksēm.


Šajā dienā cilvēki ir agresīvi. Uzņēmējdarbības pasaulē rodas visādas problēmas, šķēršļi ceļā.


Laiks cīņai, ieskaitot arī ar negatīvām emocijām. Izpaudiet spēku, kas ir jūsos, sportā un fiziskajās aktivitātēs. Ja esat pasīvi, tas nozīmē ka jums nav pietiekami daudz spēka un nepieciešams, pārvarot sevi, darīt kaut ko, tad spēki pieaugs.


Un neaizmirstiet, ka mēness joprojām ir vājš. Jauns Mēness ir joprojām. Griezt matus, veikt nopietnus pirkumus, precēties vēl par agru.

Sapņi : nepiepildās, bet var būt augstāko spēku pārbaude, norādot uz vājajām vietām.Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .