4.MĒNESS DIENA

Diena mācībām un atpūtai.

Simboli: zināšanu koks.

Nav piemērota svarīgākajām lietām, lēmumu pieņemšanai. Izdodas tirdzniecības darbi un apmācība. Laba diena tieši darbu sākšanai. Šajā dienā iesāktiem darbiem ir paredzams veiksmīgs turpinājums.


Dienu labāk pavadīt tuvu draugu lokā, vai pabūt vienatnē.
Laba priekš mācīšanās. Ieteicams lasīt grāmatu, noskatīties dokumentālo filmu: nepieciešamā informācija saglabāsies atmiņā un noderēs vēlāk.


Ceturtajā mēness dienā bieži vien mums priekšā nostājas izvēle starp labo un ļauno. Dienai ir divas daļas – gan labā, gan ļaunā. Būtiski ir rīkoties pēc cēloņu un seku likuma „ko sēsi – to pļausi”. Nevajag pieņemt pārsteidzīgus lēmumus.

Sapņi: bieži brīdina par briesmām.

12. MĒNESS DIENA

Klusa, mierīga, diena. Nelabvēlīga diena darījumiem.
 
Simboli:  Svētais Grāls, sirds.
 
Žēlsirdības, labestības un līdzcietības diena. Mierīga diena.


Nepieciešams samazināt  aktivitāti. Parādās  gādība un līdzjūtība.


   Diena ir saistīta ar sirdi, reliģiju un visuma mīlestību. Labs laiks reliģiskai darbībai un slikts biznesam. Iespējamas atklāsmes par cilvēku patieso dabu. Vēlams pabeigt uzsāktos darbus.    Iespējams atbrīvoties no negatīvām emocijām un priecāties par dzīvi.

   Nesekmīga diena aktīvai  rīcībai, tirdzniecībai, uzņēmējdarbībai, sabiedriskiem darbiem un komandas darbiem. Pēc iespējas, pavadiet laiku mierīgi, samaziniet fizisko aktivitāti, vajag pabūt nedaudz vienatnē. Nepieņemiet svarīgus lēmumus, nedomājiet par biznesu.

   Divpadsmitā Mēness diena ir laba, lai pasniegtu dāvanas, dot žēlastības dāvanas, neatteikt lūgumiem, pretējā gadījumā jūs varat pats zaudēt palīdzību. Ieteicams piedot pāridarījumus, palīdzēt citiem cilvēkiem, pasniegt dāvanas un kaut ko ziedot. Jāizvairās no strīdiem. Laba diena, lai palasītu gudru grāmatu.

 
Meditācija: Labi ir skatīties uz upi, kā tā plūst vai aiziet pie avota.
 
Sapņi: sapņiem šajā dienā  neticiet.


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .