Taro atbildes

Taro kārtis ir tikai palīgs vēstījuma saņemšanā. Ar zīlēšanu šeit ir maz sakara. Informācija tiek nolasīta ne tikai ar kāršu palīdzību. Svarīgs palīgs ir iekšējās izjūtas, vizualizācija un personas dzimšanas dati. Darba pieredze atļauj to visu izmantot efektīvi, sniedzot konsultāciju bez filozofiskiem tekstiem. Tiekoties klātienē cilvēks saņem atbildes uz visiem saviem jautājumiem. Neklātienē atbildes tiek sniegtas e-pastā. Skype sarunas tiek pielīdzinātas  klātienes konsultācijām. Attālums nav šķērslis.  

Pieņemšana  klātienē vai skype

Konsultācija visos jautājumos un situācijās, personu raksturojumi (vīru, sievu, draugu, bērnu), viņu domas, rīcības motīvi. Kādēļ ir radušies šķēršļi, kāds tiem iemesls. Attiecību samezglojumi un to atšķetināšana. Veselība, auras diagnostika ar Taro un vizualizāciju. Biznesa un darba jautājumu sakārtošana, šķēršļu atrašana un novēršana. Personas iespējas un izvirzīto mērķu sasniegšanas iespējas uc. jautājumi. 

Pieteikties

Taro numeroloģija

  Taro numeroloģija nav zīlēšana. Pie vajadzīgās informācijas nonāk caur skaitļiem un aprēķiniem. Taro Lielo Arkānu senās zināšanas efektīvi var izmantot personas izpētē, nosakot gan tā raksturu, gan iespējas, gan talantus un daudzus citus dzīves rādītājus. Taro karte ir visu numeroloģisko aprēķinu apkopojums - labākai pārredzamībai. Paskaidrojošā informācija ir Taro un Rūnu numeroloģijas grāmatā.  Taro numeroloģijas skola - tie ir augļi kokā!


Lasīt vairāk


Liktens korekcija

 Likteni iespējams izmainīt, tas nebūt nav nekas tāds, kas jāatstāj tāds kāds ir.  Lai gan arī tā var un dzīvot ar to kas ir. Zemes dzīvē cilvēkam ir dota izvēle. Bet lai mainītu likteni vispirms ir jāsaprot ko tieši mainīt.  Iespējams, pēc laika taps vēl viena mana grāmata. 

Lasīt vairāk


Taro izklāsti

    Taro izklāstu piedāvājuma klāsts tiks papildināts. 

Spied šeit
   

Amuleti, talismani, aizsargi

Dažādām situācijām un individuālajām vajadzībām. To izveide intuitīva, neizmantojot standartu rūnu formulas. Izveide notiek vadoties no personas iekšējiem individuālajiem rūnu spēkiem, konkrētās situācijas un apstākļiem un izvirzītā pozitīvā mērķa, kas vērsts uz savas dzīves uzlabošanu. 


Uz veikalu


Rituāli savas dzīves uzlabošanai

  Ja esi noskaņojies uz nopietnu savas dzīves sakārtošanu, tad šie rituāli Tev noderēs.  

   
Lasīt vairāk 

Auras attīrīšana, darbs ar foto

 Cilvēka aura mēdz uzkrāt negatīvu. Rodas slikts garastāvoklis, depresija, imunitātes pazemināšanās, dažādas veselības problēmas, neveiksmes dažādās dzīves sfērās.  Jauki, ja ar to tiekat galā saviem spēkiem, bet ir situācijas, ka negāciju ir par daudz un sākt trūkt iekšējie spēki. Enerģijas plūsma organismā samazinās vai nobloķējas pavisam. Vaininieki ne vienmēr ir jāmeklē ārpusē, arī domas dara savu darbu - kā pozitīvu, tā arī negatīvu. 

Esmu izstrādājusi metodiku, kā efektīvāk attīrīt auru, sakārtot bioenerģētisko plūsmu, noņemt enerģētiskos pieslēgumus un blokus - cilvēkam atrodoties savā ierastajā vidē - mājās. Auras attīrīšana un bioenerģētikas sakārtošana nav brīnumzāles, ar kuru palīdzību var noņemt visas kaites, kas krātas gadiem, bet var palīdzēt organismam atgūt spēku cīņā pret tām. 

Uz veikalu


Auras videofilmēšana

Ieteicams visiem, kas netiek skaidrībā ar savu veselību, situācijām dzīvē vai vēlas noskaidrot kādēļ ir tādi vai citādi saslimšanu simptomi un galvenais - vēlas noskaidrot - kā ar to visu tikt galā!
Lasīt vairāk


0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .