Taro un Rūnu numeroloģija

Taro un Rūnu numeroloģija
€25.00 + sūtīšana 3.50 Eur

TARO un RŪNAS caur skaitļiem - sevis un savu iespēju labākai izziņai!

Grāmatā ir apkopota informācija no dažādiem avotiem, sakrāti daudzu gadu garumā. Taro numeroloģija nav zīlēšana. Taro zināšanas nav obligātas! Grāmata ir noderīga ikvienam! Cilvēka dzimšanas dati ir kā kods, kurā ir iekodēta visa informācija par konkrēto personību. Zinot šā koda nozīmi,iespējams apzināti sevi virzīt pretī veiksmei un panākumiem, jo ne vienmēr intuīcija tiek sadzirdēta. Dvēsele, no iepriekšējām dzīvēm, atnes līdzi konkrētu uzdevumu. Nav svarīgi pa kādiem ceļiem šis uzdevums ir jāizpilda, bet tas noteikti ir jāizdara. Pretojoties tam, apzināti vai neapzināti - reālajā dzīvē saņemat šķēršļus. Labāk ir šos dzīves uzdevumus noskaidrot, lai šķēršļu kļūtu aizvien mazāk.

Grāmatas biezums - 190 lpp. 

Mīkstie vāki, A5

Autore: Solvita Fizere

Grāmata citur nav nopērkama.

Nav pieejama/Tirāžu atjaunot ir plānots, pēc nelielu izmaiņu veikšanas!

Tu sen gribēji iemācīties zīlēt? Šī ir tava iespēja!

Tu sen gribēji iemācīties zīlēt?  Šī ir tava iespēja!
€30.00 + sūtīšana 3.50 Eur

Grāmatā ietverts viss Taro kurss + pieredzes informācija. Iespējams Taro apgūt pašmācības ceļā.
Grāmata ir ceļvedis - kā vienkāršāk apgūt zīlēšanu un  kāršu lasīšanu.  
Lētāk nopērkama kursos! 

 Grāmatas biezums - 80 lpp. 

 Mīkstie vāki, A5

 Kārtis nav piedāvājumā. Var pasūtīt šeit:

Ir pieejamaBrāķa grāmatu izpārdošana. Ir pieejamas 7 grāmatiņas ar akurātiem labojumiem. Drukāšanas kļūdas dēļ, pirmā tirāža tika izdota ar tukšiem laukumiem vairākās vietās. Tas tika izlabots, ielīmējot trūkstošo tekstu. 

Cena: € 15.00 + sūtīšana 3.50 Eur

Ir pieejama

Kā iekārtot laimīgu māju

Kā iekārtot laimīgu māju

€15.00  + sūtīšana 3.50 Eur

 Saskaņā ar Vastu labvēlīga māja nodrošina dabisku enerģijas atjaunošanos. Šādas mājas iedzīvotāji ir pārtikuši, veseli un optimistiski. Grāmata domāta visiem, kam svarīga ir sava dzīves telpa un tās enerģētika. Enerģētiski sakārtots mājoklis  ir pirmais solis uz labām pārmaiņām dzīvē. Padariet savu māju par enerģijas devēju nevis enerģijas vampīru. 

Nedaudz no satura: Vastu teorija. Vastupuruša. Māja kas dara laimīgu. Kā iekārtot laimīgu māju. Veselā mājā vesels gars. Dieva jeb Visuma kanāls. Katram sava planēta. No kā savās mājās būtu jāatbrīvojas. Mājokļa harmonizēšana. Senās Indijas gudrības. Jantras. Stihiju enerģētika. Harmonisks dārzs. Vastu pamatprincipi dārzam. Ārdurvju atrašanās vieta un ietekme. Vastu jūtīgie punkti. Telpu plānojuma rekomendācijas. Kā galda novietojums ietekmē iespēju nopelnīt. Mājokļa plāna analizēšana.

A5 formāts, krāsaini attēli, 108 lpp

Ir pieejama 1 grāmata. / Tirāžu atjaunot vairs nav plānots!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .